Płatny staż w Fundacji Reporterów

Wydawca Frontstory.pl i VSquare.org oferuje płatny staż dla studentów i studentek zainteresowanych nowoczesnymi technikami wyszukiwania informacji, narzędziami OSINT (Open Source Intelligence) i nowoczesnym dziennikarstwem śledczym.

Szukamy ludzi otwartych, zaciekawionych rzeczywistością, umiejących przeszukiwać sieć i znajdować to, co godne uwagi, także poza siecią.

Ofertę kierujemy do studentów i studentek trzeciego roku i wyżej na kierunkach takich jak dziennikarstwo, data science, analityka śledcza, cyberbezpieczeństwo (ogłoszenie jest otwarte dla osób studiujących na innych kierunkach).

Na zgłoszenia czekamy do 31 października. Prosimy o wysłanie CV na adres: katarzyna@fundacjareporterow.org

Nasze oczekiwania:

• dostępność minimum 10 godzin tygodniowo
  • znajomość języka angielskiego
  • otwartość na pracę w zespole i zdobywanie wiedzy
  • mile widziana początkująca wiedza w obszarze OSINT lub analizy danych

Co oferujemy?

• płatny staż do 3 miesięcy (z szansą na dłuższą współpracę)
  • możliwość udziału w międzynarodowych projektach śledczych
  • elastyczny grafik
  • otwartą kulturę pracy