Szkolenie dla dziennikarzy

fundacja tlo oko g
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
Serdecznie zapraszamy na styczniowe szkolenia dla dziennikarzy i studentów dziennikarstwa na temat narzędzi online, przydatnych do wyszukiwania i weryfikacji treści, materiałów wizualnych i ludzi. Poprowadzą je Wojciech Cieśla i Beata Biel. Warsztaty są darmowe, odbywać się będą w styczniowe popołudniowe piątki. Prosimy o przesyłanie pytań i zgłoszeń na adres kontakt@fundacjareporterow.org. Decyduje kolejność zgłoszeń – chętnych prosimy o wysyłanie ich wraz z nazwą redakcji, w której pracujecie lub uczelni, na której studiujecie – do 3 stycznia.